Budynek

Serwis

 

Linia

 

Co czyni Mirabelkę miejscem niezwyklym?

To, że mamy specjalną ofertę dla "młodych" rodzin, tzn . z małymi i dardzo małymi dziećmi. Pragniemy stworzyć miejsce, gdzie "początkujący" rodzice znajdą chwilę oddechu i mogą się cieszyć beztroskimi, pierwszymi wakacjami ze swoją pociechą.

Przyjeżdżając do nas , wieź ze sobą tylko dziecko. Resztę znajdziesz na miejscu. Przewijaki, podgrzewacze do butelek, łóżeczka z regulacją wysokożci, kojec, wysokie krzesełka, plastikowe sztućce, zabawki,itd, itp. Nie ma problemu, jeżli zapomnisz wózka, mamy taż taki sprzęt.

Starsze dzieci mogą korzystać z pokoju zabaw (zdjęcia obok), ogrodu z placem zabaw i zabawkami. Do wyboru dużo literatury dziecięcej i gier: np. planszowe lub puzzl'e. Zimą także małe narty i sanki.

Dla rodziców komfort psychiczny, możliwożć pozostawienia dziecka po opieką,transport z i na stację kolejową lub narciarską (blisko przystanek PKS i PKP). W pobliżu również sklep i restauracja z możliwością dostawy na miejsce. Do dyspozycji również pralka, mikrofalówka, lodówka  i elektryczny czajnik.

Dla bezpieczeństwa najmłodszych instalacja zamykanych "furtek" przy schodach. Teren ogrodzony i zamkniety.

 

 

Rezerwacje

SKI Serwis

Pomoc dla ukrainy
Nasza lokalizacja
Nasza lokalizacja